PAR MUMS

KONTAKTINFORMĀCIJA
tālr.: 28661348
e-pasts: apedfoto@inbox.lv
Facebook: apedfoto

Mūsu klienti ir fiziskās personas, privātie konditori, restorāni, bāri, uzņēmumi, tūrisma un informācijas centri, suvenīru veikali Latvijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Argentīnā, ASV, Kanādā un Austrālijā.

Ēdamas fotogrāfijas - šāda veida piedāvājums ir vienīgais Latvijā.

Esam sekojošo biznesa plānu konkursu laureāti un dalībnieki: "Lec biznesā. ", "Esi uzņēmējs 2013", "Ejam gaisā. ", "Big Idea", "Ideju kauss", Televīzijas šovs "Firmas noslēpums".

Ēdamās krāsas/ēdamais papīrs ir pārbaudīts Latvijas Pārtikas Veterinārajā dienestā un atbilst Eiropas Savienības prasībām. Ir izsniegts PVD sertfikāts.

Atsauksmes no kientiem:
- Paldies. Brīvdienu pasākums izdevies. Cilvēkiem bija makten liels prieks, pat rūdītu pavāru pārsteidzu ar šo foto. Rokas jau trīcēja to liekot, bet viss izdevās super. Ar vislielāko prieku izmantošu atsūtīto kuponu un nu jau arī klienta karti :) Paldies. (Laura no Ādažiem)

- Sūtījums veiksmīgi saņemts un apēsts. Liels paldies par operatīvo piegādi. Izdevās pārsteigums mazajam jubilāram un arī viesiem. (Līga no Liepājas)

- Paldies par atsaucību, sūtījumu esmu saņēmusi, un viss ir tā, kā vēlējos. (Diāna no Rīgas)

- Liels paldies. Pasutijumu sanema un Jubilars ir loti laimigs. Paldies par sadarbibu. (Natālija no Īrijas)

- Paldies, kūka sanāca skaista un garda. Māsas meita bija ļoti priecīga. (Oksana no Rīgas)

- Labdien, galīgi laiks skrien vēlējos pateikt paldies, interesantas fotogrāfijas būs dāvinātājiem neliels un neierasts pārsteigums. Jauku dienu. (Līga no Rīgas)

Atbildes uz jautājumiem:

- Kā tas ir ēdama? No kā tā tiek taisīta?

- Uz ēdamā papīra ar ēdamo krāsu palīdzību tiek izveidota fotogrāfija.

 

- Vai ēdamais papīrs un ēdamās krāsas ir kaitīgas veselībai?

- Mūsu piedāvātais ēdamais papīrs un ēdamās krāsas atbilst Latvijas PVD un Eiropas Savienības prasībām (ir izsniegts sertifikāts).

 

- Kāds ir ēdamo papīru un ēdamo krāsu sastāvs?

Ēdamā papīra sastāvs (bez cukura): kartupeļu ciete, ūdens, augu eļļa.

Ēdamā papīra sastāvs (saldais): ciete, maltodekstrīns, mitrumuzturētājs: glicerīns, cukurs, stabilizatori,  glikoze, emulgatori, pārtikas krāsvielas, aromatizētāji,  konservanti, sukraloze, citronskābe.

Ēdamā papīra sastāvs (vaniļas): kartupeļu ciete, rīsi, cukurs, glicerīns, vaniļas piedeva.

Ēdamā papīra sastāvs (ļoti saldais): cukurs, sausais glikozes sīrups, mitrumuzturētājs: sorbīts, ūdens, augu eļļa, modificēta celuloze, kālija sorbāts.

Ēdamā papīra sastāvs (šokolādes): kakao sviests, kukurūzas milti, kartupeļu milti, laktoproteīns, glikoze, ūdens, sausais olu baltums, stabilizatori.

Ēdamo krāsu sastāvs: ūdens, etanols, krāsvielas.

Ēdamās fotogrāfijas nav ieteicamas bērniem līdz 3 gadu vecumam, jo ietekmē bērnu uzmanību un aktivitāti.

 

- Vai ēdamās fotogrāfijas var lietot cilvēki, kas slimo ar celiakiju?

- Mūsu ēdamās fotogrāfijas ir bezglutēna produkti, košer, nav izmantotas ĢMO, var lietot arī tie, kuriem ir piena un riekstu nepanesamība.